Knight Cash Yükleme (TR)

Here you will find all game related guides.

Moderators: Head Game Master, Game Master

User avatar
GM_Maiev
Posts: 1430

Knight Cash Yükleme (TR)

Post#1 » Wed Dec 20, 2017 2:26 am

Dolar Kuru: 3.75 TL

Knight Cash almak için hesap bilgilerinizle sitemize (http://zone-myko.com) giriş yapıp "Kontrol Paneli" sekmesine tıklayın. "Power-up-Store" sekmesine gidin ve satın almak istediğiniz Knight Cash miktarının yanındaki "Ürünü Sipariş Et" kısmına tıklayın.

Image


Sonrasında "Kontrol Paneli"ne geri dönüp "Hesap Numaralarımız"a tıklayarak verdiğiniz siparişin ödemesini yatıracağınız hesap bilgilerini bulun. Bu hesaba gerekli ödemeyi yaptıktan sonra Kontrol Panelindeki "Ödeme Bildirimi" kısmına tıklayın ve gerekli bilgileri girin. Mesaj kısmına ödeme dekontunuzun linkini girmeyi unutmayın.

Image


Ödeme bildirimi yaptıktan sonra yetkililer en kısa sürede bildiriminizi onaylayacaktır. Kontrol panelindeki "Destek Bildirimleri" kısmına tıklayarak yanıtlara bakabilirsiniz. Ödemeniz onaylandığında Durum kısmında "Yanıtlandı" yazacak. Bunu gördüğünüzde aşağıdaki gibi yaptığınız ödemenin başlığına tıklayın:

Image

Son adımda beyaz kısımda yazan kodu kopyalayın ve kontrol panelindeki "K-ESN" sekmesine tıklayın. Size verilen kodu bu alana girin, aşağıdaki Güvenlik Kodunu da girdikten sonra Onayla & Gönder kısmına tıklayın. KC'niz hesabınıza yüklenmiş olacak.

Image

Return to “Guides”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests