Zonemyko bilgisayarımdan Çık.

You think you were punished by mistake, open a ban appeal topic here with all your information and we will re-check your case.

Moderators: Head Game Master, Game Master

xyzal

Zonemyko bilgisayarımdan Çık.

Post#1 » Mon Sep 23, 2019 8:27 pm

Bir unban talebinde bulundum suçumun 2 karaktere birden girmek olduğunu düşünürken @aoda tarafından bot kullanmissiniz dendi. Rica ediyorum lütfen bahsettiğinizi kanitlayabilecek bir şeyiniz var mi? Bilgisayarımda birden çok bu tarz program mevcut hiç biride çalışmıyor zamanında indirmişiz duruyor aklıma tek bisi geliyor oda o ko.exe aracılığı ile bilgisayarımda dolandığınız buda kişilik haklarına gasp oluyor umarım bu konuda yanlış dusunuyorumdur ciddi bir suç yoksa bu , ben kendimden eminim lütfen kanıtınizi yada sebebinizi bu post altına atın 57 level bir karakter icin bu kadar israrci olmam 1-2 saatimi alir fakat mesele o degil mesele birilerinin cidden farkli isler pesinde oldugunu dusunmemdir. Kendimden emin olduğum için postu açıyorum kaybedeceğim veya kazanacağım birşey söz konusu değil.

CAKIROGLU

Re: Zonemyko bilgisayarımdan Çık.

Post#2 » Mon Sep 23, 2019 9:17 pm

oyunu pcye kurarken 2 3 sayfalık bi yazı cıkıyor ve ona ''kabul ediyorum '' diyoruz. Aynen aynen sen de tam ondan bahsediyosun işte :)

ThinKkkk

Post#3 » Mon Sep 23, 2019 10:20 pm

zaten suankı kullandıgın sozlesme geregı ve oyunu indirdikten sonra pc'nın arka planda calısan butun bılgılerı okuma ve kullanma hakkını vermiş oluyorsun zonemyko'ya

xyzal

Post#4 » Mon Sep 23, 2019 11:57 pm

Kullanıcı sözleşmelerinde ne yazarsa yazsın 3.kişilerce kişilik haklarında özel mülkiyetlere izinsiz girmek kullanıcı harici bilgi almak falan yasal değil noter huzurunda vekalet vermem gerek böyle bir olay için :) birde sözleşmelerin herhangi bir bağlayıcılığı yok bu durumlarda bknz facebook dahi milyonlarca dolar ödemek zorunda kaldı kişilerin bilgilerine izinsiz erişip paylaşım yaptığı için... ama üzücü birşey bu.

ThinKkkk

Post#5 » Tue Sep 24, 2019 1:08 am

hacım boş be :D yolun yani dilersen mahkeme yolu acık dene sansını

Yabanci

Post#6 » Tue Sep 24, 2019 7:38 am

:)

Ogeday

Post#7 » Tue Sep 24, 2019 8:17 am

@xyzal şecaat arzederken sirkatin söylüyorsun. Bahsettiğin mesele 5237 sayılı saya çerçevesinde değerlendiriliyor. Ancak orada müştekinin herhangi bir suçu yoksa sonuca varılmış Yani sen illegal bir program kullanıp server 'a müdehale edip başkalarının hakkını gasp edip, aynı suçu işleyip benim bilgisayarıma müdehale ediliyor diye veryansın ediyorsun. Konuyu kapatıyorum.

Return to “Ban Appeal”